ART / Lithographs / Silkscreen 11943190
nr 1194 3190
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Ron Lior (b. 1971), Sweden. Liggande modell. Signed, numbered 61/250, sheet: 55x85,
SILKSCREEN, Liggande modell. Signerad, numrerad 61/250, bladets mått: 55x85
Ron Lior, artist, born 1971.
700
SEK 800
Monday July 30 2018
at 18:30:52
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
700 kr